Willa Katarzynka

Poczuj prawdziwy klimat uzdrowiska i spędź urlop w Willi Katarzynka, tradycyjnej, podhalańskiej Willi, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Rabka Zdrój. Mając ponad 20-letnie doświadczenie, staramy się, aby pobyt naszych gości był niezapomniany i wyjątkowy, a szczególny mikroklimat Rabki dodatkowo dobroczynnie wpływa na Państwa zdrowie. Uzdrowisko, to miejsce chętnie odwiedzanie przez osoby, których celem jest zarówno nabranie sił i wypoczywanie w pięknym otoczeniu jak też korzystanie z dóbr natury, które wspomagają rehabilitację, przyspieszają rekonwalescencję oraz pomagają w profilaktyce układu oddechowego, pokarmowego a także poprawiają ogólne samopoczucie.

Rabka Zdrój jest uzdrowiskiem, działającym już ponad 100 lat. W ciągu minionego wieku, strefa uzdrowiska i cała miejscowość rozwinęły swoje atuty, stając się miejscem zapewniającym rozrywkę osobom w każdym wieku. Mimo upływu czasu, wciąż można tu spotkać stylowe zabudowania, takie jak Willa Katarzynka, będąca przykładem charakterystycznego budownictwa uzdrowiskowego.

Willa Katarzynka

Katarzynka powstała w dwudziestoleciu międzywojennym a od 1993 roku, służy gościom Zdroju, stanowiąc wspaniałą bazę wypadową do miejscowych tężni solankowych oraz okolicznych atrakcji. Nasza praca jest naszą pasją, a nasz dom jest naszym sercem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ciągle rozwijać się i spełniać Państwa oczekiwania. Chcemy aby nasze pokoje były zawsze czyste, przyjemne i funkcjonalne a goście zadowoleni, wypoczęci i dobrze nakarmieni, dlatego dla gości Willi Katarzynki przygotowujemy całodzienne wyżywienie, składające się z domowych posiłków na bazie lokalnych produktów.

W ofercie Willi Katarzynki znajdują się pokoje 2, 3 lub 4 osobowe z łazienkami, TV i dostępem do Internetu. Naszym gościom udostępniamy przestronny, zadaszony taras z grillem i kociołkiem, ogrodzony parking oraz garaż, w którym można przechować rowery, sprzęt narciarski lub wózki dziecięce. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw oraz świetlicę z zabawkami i kominkiem. W pokojach istnieje możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego, wanienki a w jadalni czekają specjalne wysokie krzesła dziecięce.

Staramy się, aby spędzony w naszej Willi czas, pozostał mile zapamiętany przez gości, dlatego organizujemy przejażdżki dorożką, ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz występy kapeli góralskiej. Zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy zorganizowane oraz gości indywidualnych. Willa Katarzynka czeka na Państwa o każdej porze roku, oferując wygodny nocleg w dogodnej lokalizacji.